Ruut koguduse teadaanne

Oleme kolimas uutesse ruumidesse

Oleme kogenud oma kolme tegutsemisaasta jooksul palju Jumala õnnistusi: näinud väga lähedalt elumuutusi ja ristimisi, kuidas noored inimesed on leidnud oma ellu Jeesuse ja tõelise lootuse. Ruut koguduse kogukond on järjest kasvanud. Kui alustasime viiekesi, siis tänaseks on meie kogukond 25 inimese ringis. Meil on olnud väga hea koostöö MTÜ Agape Eestiga ning oleme saanud rentida nende ruume. Samas on seoses koguduse kasvamisega ka meie ruumivajadused kasvanud.

Soovin anda ka oma panuse
Ruut-kogudus-lastetoo

Meie koguduse lastetöö on kasvanud ja kasvamas 👧🏻

Eelmise asukoha üks suur kitsaskoht oli lisaruumide võimalus. Uued ruumid pakuvad võimalust viia läbi samal ajal lasteprogrammi, kui täiskasvanud viibivad teenistusel. Samuti usume, et see annab palju parema võimaluse osalemiseks ka noortele peredele väljaspoolt kogudust, keda oleme oma kokkusaamistele kutsunud.

Ruut-kogudus-kodugrupp

Vajame ruume nädalasisesteks üritusteks ja koosolekuteks ☕️

Hetkel oleme rentinud ruume vaid pühapäevasteks kokkusaamisteks. Samas on lisaks pühapäevadele ka erinevaid muid ettevõtmisi, mille jaoks oleks tarvilikud püsiruumid: erinevad koosolekud, bändiproovid, samuti alustame sügisest ka Ruut koguduse pop-gospel kooriga. Lisaks soovime toetada ka meie tudengite õppimist, luues ühiseid õppimise ja töötamise keskkondi uutes ruumides.

Ruut-kogudus-kogukond

Tahame luua mõnusa keskkonna meie kogukonnale 🙌

Uued ruumid saavad olla kohaks, kus meie kogukond saab kokku tulla ja veeta koos ühist aega. Seni oleme teinud seda kodudes, aga on puudunud üks kindel kohtumispaik, kuhu noored teavad, et saavad alati tulla (filmiõhtuteks, koos aja veetmiseks, ühiseks õppimiseks). Oleme näinud, kuidas just tihe läbikäimine loob tugevat kogukonnatunnet.

Ruut kogudus on tegutsenud kolm aastat

Vaatame tänuga tagasi ja oleme põnevil selle osas, mis tulemas 🤩

Oleme saanud oma tegutsemisaja jooksul näha palju elumuutusi, kasvatada meie kogukonda ja kasvada koos Jumalale lähemale. Juba oleme saanud ka läkitada inimesi teistesse kogudustesse töötegijateks. Ülikoolilinnas on Ruut saanud väga paljudele tudengitele teiseks koduks ja kogukonnaks nende kõrval. Kolme aasta jooksul on toimunud palju, aga usume, et see on alles algus ning vaatame põnevusega edasi.

Suurepärase asukohaga hubased ruumid

Meie uued ruumid asuvad
TARTU KESKLINNAS

Arvestades meie vajadusi ning võimalusi, leidsime oma uued ruumid ideaalsesse kohta: Tartu kesklinnas, Ülikooli raamatukogu kõrval, Vanemuise suure maja taga. Aadressiks Vanemuise tn 8. Ruumid on väga hubased, asuvad esimesel korrusel, renditakse äripinnana ning on samuti jõukohase rendihinnaga.

Sinu võimalus seda teekonda toetada

Vajame ruumide sisustamisel Sinu abi

Selleks, et saaksime end uutes ruumides mõnusalt tunda ja sügisel alustada taas aktiivselt Ruudu kohtumistega, on vaja need sisustada. Meie eelarve selleks on 5900€. Vajame näiteks: laudu ja toole, köögitehnikat, kappe, helitehnikat. Mõned suuremad vajadused oleme välja toonud.

Tehniline pool

Selleks, et saaksime suurepäraselt meie pühapäevaseid teenistusi läbi viia, vajame telekat sõnade ja slaidide näitamiseks ning pisikest helipulti. Samuti natuke helitehnikat: paar mikrofoni, mikrofonijalga, kaableid jm.

Köögivarustus

Hommikused pisikesed pannkoogid pühapäeviti on olnud Ruut koguduse hitt. Vajame pannkoogimasinat, kuna eelnevalt kasutasime kohalikku masinat. Samuti nõudepesumasinat, külmkappi, kohvimasinat ning mõnda tarvikut kööki.

Saalimööbel

Püüame kasutada meie ruume võimalikult praktiliselt, et saaks teha koosolemisi nii laudade tagant kui ilma. Selleks vajame klapptoole kui ka klapplaudu. Samuti riiulisüsteeme, kuhu panna kõik vajalik.

NB! Kui Sul on kodus uueväärset mööblit seismas, mida oleksid heal meelel valmis ära andma, siis võid julgelt võtta meiega ühendust info@ruutkogudus.ee.
Saame täpsustada meie soove ja vajadusi.

Tahame ruumid sisustada enne sügishooaja 2024 algust

Iga panus on väga teretulnud, nii suurem kui väiksem. Oleme tänulikud kõigile toetajatele ja kaasaelajatele.

* Kogutud vajalikust summast

Eelarve: 5900€

Kogutud summa: 5447€

Puuduolev summa: 453

Kui soovid meie unistustele hoogu anda

Oleme tänulikud igaühe panuse eest!

Saaja: Tartu Kristlik Ruut Kogudus MTÜ
Kontonr: EE037700771008786176