Ruut kogudus esitleb

Ootame kõiki lauljaid liituma gospelkooriga!

Mis on gospelkoor?
Gospelmuusika on enamasti hoogne, elav ja rütmikas, mis haarab laulja ja kuulaja kaasa plaksutama ja liikuma. Meie gospelkooris on ka päriselt sees “gospel” – see sõna on tuletatud anglosaksi terminist ja tähendab “hea lugu”, viidates evangeeliumi heale sõnumile, mille võime kõige täpsemalt leida piiblist.

Keda ootame?
Teretulnud on kõik viisipidajad mehed ja naised, olgu laulukogemust vähem või pigem palju. Soovime täita iga gospelkoori liikme teisipäeva õhtu muusikaga, mis on täis lootust ja rõõmu ning pakkuda võimalust olla osa toredast kogukonnast. Lisaks soovime ka, et iga liituja saaks osaleda igateisipäevastes proovides.

Millal ja kus toimuvad kooriproovid?

Toimumisaeg

Alates 10.septembrist igal teisipäeval kell 18:30-20:15

Toimumiskoht

Ruut koguduse ruumides, aadressil Vanemuise tn 8, Tartus.

Ruut kogudus esitleb

Kes gospelkoori juhib?

Ruut gospelkoori juhib Ruut koguduse muusikajuht Ragne Ülevain, kes on sarnaseid projekte eest vedanud ka mujal linnades. “Ragne, millal sa hakkad ometi gospelkoori Tartus juhtima?” on küsimus, mida mitmed on viimased viis aastat temalt pärinud. Nüüd on see aeg käes! Siiski saab sellist koori juhtida ainult koos ägeda tiimiga, mistõttu on gospelkoori eestvedamisega seotud veel mitmeid Ruut koguduse inimesi ja sõpru.

Ragne-Ylevain

Kas kooriga liitumine tundub huvitav, aga tegelt tahaks panustada pillimängijana?

Võta julgelt ühendust meie gospelkoori juhiga!

Ragne Ülevain, ragne@missionest.ee

Pane ennast koori kirja

Oled juba otsustanud, et soovid gospelkoorist osa saada?

Eesnimi*

Perekonnanimi*

Telefoni nr*

Kuidas koorist kuulsid?

Ma olen … häälerühm*

PS! Kui pole veel kindel, siis võid terve septembrikuu veel katsetada ja proovida,
    aga rega ikka, siis teame Sinuga arvestada.

Kas on veel küsimusi?

Võta julgelt ühendust gospelkoori juhi Ragne Ülevainuga, ragne@missionest.ee